Podział linijek cccam na 3 dekodery - splitter

Lista kanałów
Telewizja satelitarna
Instalacje antenowe
Konwertery i talerze
Sharing i wiele innych tematów
dobreozonatory

Podział linijek cccam na 3 dekodery - splitter

Post autor: dobreozonatory » wt gru 28, 2021 11:31 am

Witam! Jestem początkujący w tym temacie , zastanawiam mnie czy mając wykupione 8 linijek cccam od chińczyka , można rozdzielić te uprawnienia na 3 dekodery - przy użyciu takiego splittera cccam :
https://www.eliptor.pl/index.php?p1140, ... -lan-pc-sc

mirga1

Re: Podział linijek cccam na 3 dekodery - splitter

Post autor: mirga1 » sob sty 22, 2022 12:29 pm

Linijki be względu czy 2 czy 8 nie są do rozdzielenia na dwa tunery, chyba że z dostawcą masz to uzgodnione inaczej wyłaczy ci dostawę

kokosz123

Post autor: kokosz123 » sob sty 22, 2022 1:35 pm

To serwer oscam plus czytnik kart lokalnych. W twoim przypadku zupełnie nieprzydatny.

dobreozonatory

Post autor: dobreozonatory » śr lut 02, 2022 10:54 am

kolego mirga1 wiem , że jedne linie są do jednego urządzenia. A jak myślisz skąd taki Chińczyk wie , że podłączasz drugi dekoder pod te same linijki ? Bo serwer takiego dostawcy linii rozpoznaje twój dekoder po MAC adresie karty sieciowej i po adresie IP. Więc jest możliwe podzielenie linijek , wystarczy , że wszystkie dekodery będą na tym samym mac adresie i na tym samym IP , tylko kwestia jak to ugryźć sprzętowo i programowo, aby chciało to chodzić razem w sieci LAN.
Chociaż nawet nie wiem czy IP ma tu jakieś znaczenie , bo serwer chińczyka widzi tylko IP naszego routera i MAC adres karty urządzenia w tym wypadku dekodera

andrzej

Post autor: andrzej » śr lut 09, 2022 9:02 am

koledzy poczytajcie jak działa cccam, co ile dekoder odpytuje serwer dawcy i na jakiej podstawie widzi, że oszukujecie. IP/MAC w ogóle go nie interesuje. Wystarczy, że policzy ilość odpytań. Co do zasady nie powinno być więcej niż 1 na kilka sekund. Zresztą... co ja będę pisał. Podłącz, sklonuj mac adresy czy co tam, pokombinuj i próbuj. Kto bogatemu zabroni... :)

kiedrek32

Post autor: kiedrek32 » śr lut 09, 2022 10:14 am

Ustawienie tego samego IP czy mac nic nie da.
na serwerach jest ustawiona maksymalna ilość pobrań EMM i Chinol nawet nie musi tego pilnować tylko system sam zablokuje twoje IP.

mirga1

Post autor: mirga1 » śr lut 09, 2022 5:50 pm

Oczywiście. Swego czasu dostałem linijki od Chinki, przekonwertowałem na oscama i wrzuciłem do dekodera. Hulało jak trzeba. Na drugi dzień tych samych linijek użyłem do sprawdzenia drugiego tunera. Skutek - wyrąbało na jednym i na drugim. Napisałem do Ch... co zrobiłem z prośbą o reaktywację. Trafiłem na sympatyczną osóbkę, która po 5 minutach reuploadowała mi je na pocztę. Po prostu system w serwerze zablokował mi IP.I jak kolega andrzej pisze: kto bogatemu zabroni kombinować :)

dobreozonatory

Post autor: dobreozonatory » śr lut 09, 2022 6:59 pm

pewnie i macie racie z tym odpytywaniem serwera dawcy, czyli nic w tym temacie więcej nie wymyślimy :(

ODPOWIEDZ