PRZYKLEJONY: Co potrzebuję, żeby cieszyć się telewizja i ile to kosztuje?

Lista kanałów
Telewizja satelitarna
Instalacje antenowe
Konwertery i talerze
Sharing i wiele innych tematów
Boogyy33

Re: PRZYKLEJONY: Co potrzebuję, żeby cieszyć się telewizja i ile to kosztuje?

Post autor: Boogyy33 » śr kwie 21, 2021 3:11 pm

Witam. Ktoś pomoże ogarnąć to żeby działały kanały ?

BananJaw

Post autor: BananJaw » pn kwie 26, 2021 5:10 pm

Witam. Jestem zielony w temacie. Pomoze ktos zaczac przygode z cccamem. Mam nboxa bska z enigma2.

bumbum35

Post autor: bumbum35 » pn maja 10, 2021 11:17 am

Witam. jestem poczatkujący i chciałby zacząć z taką telewizją. Jaki tuner najlepiej zakupić? Słyszałem i czytałem o Zgemma. Mam obecnie cyfrowy polsat i konwerter quad no i chciałbym mieć możliwość nagrywania dwóch programów i oglądania trzeciego. Obecnie mam taką mozliwość. Oglądałem filmiki jak wgrywac pliki CCcam i chyba jest to proste no i myślę ze znajdę dawcę sprawdzonego.

andrzej

Post autor: andrzej » wt maja 11, 2021 7:14 pm

Zgemma jest wystarczająca, podobnie jak GTMedia, ale na GTMedia na pewno nie będziesz miał możliwości oglądania jednego a nagrywania innego kanału (o nagrywaniu dwóch programów i oglądaniu trzeciego nie wspominając). Z tego co kojarzę do podstawowe modele Zgemma też nie dają takiej możliwości. Do takiej funkcjonalności (nagrywanie dwóch i oglądanie trzeciego kanału potrzebujesz dekodera z trzema głowicami).

bumbum35

Post autor: bumbum35 » pt sie 13, 2021 6:13 am

Kupiłem Gigablue UE 4K. Niestety nie jestem zadowolony. Bardzo wolny tuner, kanały przełacza od 3-6 sekund to tragedia. Z tymi linijkami to też nie bardzo. Wszystko poustawiane jak należy przez znawców, linijki na testy od 8 róznych dostawców i nie chińskie, a obraz tnie niemiłosiernie. W związku z tym że minął juz 14 dni od zakupu więc muszę się z tym badziewiem bujać, to mam pytanie. Czy chociaż idzie w tym tunerze włozyć zakupioną w Canal plus kartę i będzie to działa stabilnie?

Iiyama77

Post autor: Iiyama77 » śr wrz 15, 2021 5:25 am

Mam nową arivę atv tt, wgrałem enigmę, softcam (tutaj mam pierwsze wątpliwości jaką wersję wgrać należy a jaką ja wgrałem) prubuję według instrukcji importować (wgrać, wpisać) linie i w żaden sposób nie potrafię. Jestem załamany, zdesperowany.... Już chyba 10 razy restartowałem system do ustawień fabrycznych i od nowa, za każdym razem porażka. Myślę że nie jestem aż takim debilem żeby sobie z tym nie poradzić a jednak czegoś na którymś etapie brakuje, albo mam nie te pliki. Po kolei wgrywam enigmę (może tu jest jakaś wersja która nie obsługuje softcam) wgrywałem od 6.4 do 7.0 beta. Potem przez pena różne (z różnych źródeł) softcam, jedne się wgrywają inne nie. Na tych które się wgrały nie było wtyczki cccam o której mowa w tej instrukcji więc ładowałem inną (tu może być główny problem) która była widoczna później w panelu info. Mam kluczyk konfiguracja softcam: potem wybierz softcam, wybierz card serwer, zrestartuj softcam itd..
Wchodzę w menu/ustawienia/system/sieć cztery razy 6 i wchodzi mi w ustawienia FTP: automatyczny/włączony, aktualny status/uruchomiony.

ODPOWIEDZ