Jak wgrać linie z wiadomości od chińczyka do dekodera

GT Media Pro2
GT Media v8 Nova Orange
GT Media v8 Nova Blue
Freesat V8 Combo
Freesat V8 Pro
Freesat V8 Golden
Freesat V8 Super
Ucikuci1234

Re: jak wgrać linie od chińczyka z wiadomości do dekodera

Post autor: Ucikuci1234 » ndz paź 17, 2021 1:43 pm

Witam, bardzo proszę o pomoc, ponieważ jestem świeży w tych sprawach posiadam dekoder zenegma h9 skończyły mi się kody zamówiłem nowe od Chińczyka otrzymałem je w wiadomości i nie wiem co dalej znajomy który mi to robił wyjechał może mi ktoś pomoc nauczyć??? :D

gacek100

Post autor: gacek100 » wt paź 19, 2021 11:00 am

Witam mam GTMedia V9s i mam problem nie mogę wgrać lini do tego dekodera choć do tej pory było wszystko OK.nie mam pojęcią czy w dekoderze się coś wykrzaczyło czy ? Zmieniałem soft na wyższy i z powrotem na niszy i nic nie pomaga.Może ktoś pomoże

BoloLolo

Post autor: BoloLolo » czw paź 21, 2021 9:21 am

Witam po raz pierwszy. takie pytanko: mam coprawda dekoder nbox, otrzymałem od chńczyka 8 linii z tym, że wgrałem programem DCC po przerobieniu programem cccam2oscam tylko jedną linijkę i działa . to poco jeszcze te siedem ?
dzięki

gacek100

Post autor: gacek100 » czw paź 21, 2021 5:28 pm

dzięki za podpowiedz choć było trudno.Dopiero na trzecim pendrive zaskoczyło a kazdego z nich formatowałem podejzewam ze to musi być jak najmniejszy pendrive bo dopiero na takim mi zaskoczyło.Fajnie by było aby ktoś podpowiedział skąd sciągnąc listę kanałów na obie satelity oczywiscie zrrobioną

Macekkk

Post autor: Macekkk » pt paź 29, 2021 7:46 pm

roberto1319@vp.pl pisze:
pt lis 01, 2019 1:33 pm
Witam,
Robię wszystko jak w instrukcji i w momencie importowania informacja zwrotna, że nie udało się zaimportować...
Proszę o jakieś sugestie
Hej też robiłem wszystko zgodnie z instrukcją przed pkt 4 musisz zrobić tak : nazwa pliku CCcam.cfg i najważniejsze Zapisz jako typ: Wszystkie pliki - musisz to dać. Dopiero jak dałem tą opcje zaczął mi wgrywać listę pozdrawiam

andrzej

Post autor: andrzej » ndz paź 31, 2021 4:11 am

a pendrive w ogóle widzi?
jak widzi to upewnij się, że plik ma nazwę cccam.cfg i w samym pliku są tylko linie C
EDIT: pendrive powinien być USB 2.0. Co do rozmiaru to różnie bywa, ja najczęściej używam jakiegoś starego 4GB, ale na 16GB i 32GB też dawało radę u znajomych. Owszem, kilka razy urządzenie w ogóle nie widziało pendrivów, ale po którejś tam próbie, zawsze się jakiś znalazł co był widziany i można było zaimportować cccam.

Banan

Re: Jak wgrać linie z wiadomości od chińczyka do dekodera

Post autor: Banan » śr lis 10, 2021 5:47 pm

1. Najpierw na pendrivie tworzysz Nowy dokument tekstowy.txt( prawy klik - nowy dokument tekstowy)
2. Otwierasz go w notatniku.
3. Wklejasz linie cam:

C: xxxxx.co11000 login1 Haslo1

4. Zapisujesz zmiany i zamykasz plik.
5. Zmieniasz jego nazwę oraz rozszerzenie z "Nowy dokument tekstowy.txt" na "CCcam.cfg"(czyli otwieramy utworzony notatnik i klikamy zapisz jako a nazwa: CCcam.cfg notatnik z automatu zmieni się na plik typu config)
6. Podłączasz pendriva do komputera skopiuj plik na niego. Następnie bezpiecznie go odłącz.
6,5. Podłącz pendriva do dekodera:-)
7. Włączasz guzikiem MENU menu dekodera.
8. Strzałką w prawo przechodzisz na zakładkę "Sieć"
9. Wciskasz 4x cyfrę 6 na pilocie.
10. Na dole listy pojawia się nowa, dotąd ukryta, pozycja "Protokół CS"
11. Wchodzisz w niego guzikiem "OK"
12. Naciskasz czerwony guzik na pilocie podpisany jako "IPTV" i wtedy importuje się zawartość pliku "CCcam.cfg"
13. Pojawi się lista serwerów.
14. Musisz teraz uaktywnić wybrane linie naciskając guzik "Ok", żeby z OFF przeskoczyło na ON (OFF to wyłączone, ON to włączone)
15. Na pytanie "czy na pewno chcesz uruchomić serwer?" przesuwasz strzałką na "Tak" i naciskasz "OK"
16. "EXIT-em" wychodzisz z menu dekodera.

Homer

Post autor: Homer » czw lis 11, 2021 10:21 am

Witajcie, mam problem i proszę o wsparcie.
Od jakiegoś czasu gdy włączę dekoder z linijkami (Zgemma H9 Twin) router rozłącza mi intetnet.
Czy możliwe aby dostawca blokował czy raczej sam dekoder kłuci się z ruterem.
I drugie pytanie:
nawet na wyłączonym dekoderze (w stanie czuwania) w Live log cały czas lecą mi logi. Cały czas się łączy czy to normalne ?

zomo88

Post autor: zomo88 » czw lis 11, 2021 2:18 pm

Homer pisze:
czw lis 11, 2021 10:21 am
Witajcie, mam problem i proszę o wsparcie.
Od jakiegoś czasu gdy włączę dekoder z linijkami (Zgemma H9 Twin) router rozłącza mi intetnet.
Czy możliwe aby dostawca blokował czy raczej sam dekoder kłuci się z ruterem.
I drugie pytanie:
nawet na wyłączonym dekoderze (w stanie czuwania) w Live log cały czas lecą mi logi. Cały czas się łączy czy to normalne ?
odezwij sie na priv

Osmendk

Post autor: Osmendk » pn lis 22, 2021 7:08 pm

Witam, mam problem.
Posiadam dekoder nbox biały. Telewizję wgrywał mi gość od znajomego ale ceni sobie za to 250 zł na rok.
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak wgrać samemu linie z ali samemu.

ODPOWIEDZ