Strona 1 z 1

Jak uzyskać dostęp do Forum VIP - Dekodery Freesat v7/v8

: pt kwie 14, 2017 9:25 am
autor: Freesatv7.pl
Jak uzyskać dostęp do Strefy VIP?
Dostęp do Forum VIP - Dekodery Freesat v7/v8 i GTMedia v7/v8/GTC mają jedynie osoby, które zakupiły urządzenie z oficjalnego źródła dystrybucji w Polsce. Dostęp do Forum VIP przyznawany jest przez administratorów po uprzedniej weryfikacji dokumentów zakupu.

Jeśli uważasz, że powinieneś mieć dostęp do Forum VIP, prosimy o wysłanie prywatnej wiadomości zawierającej nazwę użytkownika z Allegro, z konta którego dokonano zakupu, korzystając z poniższego linku:
Wyślij prywatną wiadomość do użytkownika Freesatv7.pl

Co jest na Forum VIP?
Forum VIP to specjalny dział Forum dostępny tylko dla Użytkowników VIP. Forum VIP zawiera bogaty zbiór plików i informacji dotyczących dekoderów satelitarnych Freesat i GTMedia, w tym m.in.: krótkie filmiki pokazujące co klikać i jak konfigurować, żeby wszystko sprawnie działało, instrukcje obsługi, przewodniki konfiguracji, najnowsze listy kanałów (aktualizowane na bieżąco), najczęściej występujące problemy i jak je rozwiązać oraz wiele, wiele innych tematów. Na przygotowanie zawartości Forum VIP poświęciliśmy ponad 1000 godz. pracy (i wciąż dodajemy nową zawartość). Było co robić, jest co czytać i pobierać:)

Re: Jak uzyskać dostęp do Forum VIP - Dekodery Freesat v7/v8

: wt paź 23, 2018 9:51 am
autor: admin
Dla osób, które otrzymały prywatną wiadomość z potwierdzeniem przyznania dostępu do Forum VIP. W tym dziale nie ma forum VIP. Tutaj znajduje się tylko informacja jak uzyskać dostęp do Forum VIP. Po uzyskaniu statusu VIP (nick na forum zmieni kolor na czerwony) w tym dziale Forum, w którym czytasz te słowa nic się nie zmieni. Nadal będzie znak "kłódki" i informacja jak uzyskać dostęp do Forum VIP. Forum VIP znajduje się w innej część strony. Kliknij w ten link aby przejść do forum VIP: viewforum.php?f=10