Jak uzyskać dostęp do Forum VIP - Dekodery Freesat v7/v8

Tutoriale / Instrukcje
Listy kanałów
Pliki do pobrania
Konfiguracja
Pomoc premium
Awatar użytkownika
Freesatv7.pl
Posty: 239
Rejestracja: pn mar 27, 2017 7:19 am

Jak uzyskać dostęp do Forum VIP - Dekodery Freesat v7/v8

Post autor: Freesatv7.pl » pt kwie 14, 2017 9:25 am

Jak uzyskać dostęp do Strefy VIP?
Dostęp do Forum VIP - Dekodery Freesat v7/v8 mają jedynie osoby, które zakupiły urządzenie Freesat v7 lub Freesat v8 z oficjalnego źródła dystrybucji w Polsce. Dostęp do Forum VIP przyznawany jest przez administratorów po uprzedniej weryfikacji dokumentów zakupu.

Jeśli uważasz, że powinieneś mieć dostęp do Forum VIP, prosimy o wysłanie prywatnej wiadomości do użytkownika Freesatv7.pl korzystając z poniższego linku:
Wyślij prywatną wiadomość do użytkownika Freesatv7.pl
Uwaga: jeśli kupiłeś dekoder "po pijaku"; od znajomego; od "Chińczyka" lub z jakiegoś innego dziwnego źródła, to oznacza, że jesteś użytkownikiem, który "wie lepiej". Zatem bardzo nam przykro, ale Twoja prośba o nadanie dostępu do Forum VIP pozostanie bez odpowiedzi (skoro "wiesz lepiej").

Co jest na Forum VIP?
Forum VIP to specjalny dział Forum dostępny tylko dla Użytkowników VIP. Forum VIP zawiera bogaty zbiór plików i informacji dotyczących tunerów satelitarnych Freesat v7 oraz Freesat v8, w tym m.in.: tutoriale i przewodniki konfiguracji, najnowsze listy kanałów (aktualizowane na bieżąco), najczęściej występujące problemy i jak je rozwiązać oraz wiele, wiele innych tematów. Na przygotowanie zawartości Forum VIP poświęciliśmy ponad 500h pracy (i wciąż dodajemy nową zawartość). Było co robić, jest co czytać i pobierać:)
Lista kanałów | Firmware | Tutoriale
Kupiłem/am dekoder, ale wszystkie kanały są zakodowane - co robić? Kliknij >tutaj<, aby poznać odpowiedź
Najnowszy stabilny firmware do GTMedia v7S HD został opublikowany w dniu: 17.05.2019 (v19.5)
Najnowszy stagilny firmware do GTMedia v8 Nova / Pro2 został opublikowany w dniu: 17.05.2019 (v19.5)
Najnowsza lista kanałów do GTMedia v7S HD / v8 Nova / v8 Pro2 / GTC to: v19.7 z dnia 24.07.2019

admin
Site Admin
Posty: 17
Rejestracja: pn mar 20, 2017 8:12 am

Re: Jak uzyskać dostęp do Forum VIP - Dekodery Freesat v7/v8

Post autor: admin » wt paź 23, 2018 9:51 am

Dla osób, które otrzymały prywatną wiadomość z potwierdzeniem przyznania dostępu do Forum VIP. W tym dziale nie ma forum VIP. Tutaj znajduje się tylko informacja jak uzyskać dostęp do Forum VIP. Po uzyskaniu statusu VIP (nick na forum zmieni kolor na czerwony) w tym dziale Forum, w którym czytasz te słowa nic się nie zmieni. Nadal będzie znak "kłódki" i informacja jak uzyskać dostęp do Forum VIP. Forum VIP znajduje się w innej część strony. Kliknij w ten link aby przejść do forum VIP: viewforum.php?f=10

Zablokowany